החוקים של בית הדין הצבאי שונים מבית המשפט האזרחי, ולכן על עו"ד צבאי להיות בקיא בחוקים המשפטיים של הצבא, מבלי לערב אותם עם ההליכים של בית דין רגיל. חייל בצבא חשוף לפיתויים ולעבירות שונות הכוללות הטרדות מיניות, גניבת ציוד מהבסיס או מחיילים אחרים, השתמטות מתפקידים, עריקות, שימוש בלתי חוקי בנשק, עבירות שוחד ועוד. במצבים מסוימים מואשמים חיילים בעבירות פליליות שלא בצדק, ועל מנת למנוע את שליחתם לכלא צבאי, פונים החיילים לעורך דין פלילי בחיפה מומחה.

למצוא עו"ד צבאי מומחה

כמו בכל דבר בחיים, גם במשפט צבאי אתם זקוקים לעורך דין צבאי מומחה שיוכל לייצג אתכם בכבוד. עורך דין פלילי הוא אחד מעורכי הדין הטובים בארץ בתחום הפלילים המתמחה גם בתחום הצבאי ובעל רישיון לייצג חיילים ואנשי צבא. המשרד שלו מתאפיין ביושר מקצועי ואינו מייצג נאשמים בעלי עבר פלילי. כמו כן, עו"ד נוהג בשקיפות מלאה כלפי החייל ומציג לפניו את תמונת המצב, בהתאם לסיטואציה שבה הוא נמצא בזמן נתון. בנוסף לכך, משרד עורכי הדין של עו"ד נותן מגוון רחב של שירותים:

  • ליווי החייל בחקירות מצ"ח
  • איסוף חומר כנגד התביעה הצבאית
  • התמחות בייצוג חיילים שהואשמו בעבירות שונות: עריקות, השתמטות, עבירות סמים ועוד
  • ייצוג חיילים ואנשי קבע בבית המשפט
  • ליווי החייל לקראת המשפט הצבאי
  • הסרת כתב האישום שהוגש כנגד החייל וטיהור שמו

עו"ד – להסיר את כתב האישום

חייל, הואשמת בטעות בגין עבירה שלא ביצעת? עומד להישלח לכלא הצבאי? תקופת השירות הצבאי אינה פשוטה עבור מרבית החיילים במדינת ישראל, והיא רוויית קשיים והסתגלויות למערכת החדשה. בנוסף לכל זאת, צריך החייל להתמודד לפעמים עם האשמות בלתי מוצדקות בעבירות פליליות. מסיבה זו, עו"ד עושה את כל שביכולתו כדי להוציא את החייל זכאי. בשלב הראשון בוחן עורך הדין את כתב האישום, אוסף את כל המידע הרלוונטי, מנסח כתב נגדי ומייצג את החייל בבית המשפט במטרה להסיר את כתב האישום שהוגש נגדו ולזכות אותו כדין ביטול רישום פלילי לחיילים. בנוסף, המשרד של עו"ד זמין במשך כל שעות היממה, וגם בימי שבת וחג, ונותן ייעוץ משפטי איכותי ומידי לחיילים במקרים דחופים.

Categoryמאמרים